Читать на русском: Влияние никотина на репродуктивную функцию

Ні для кого не секрет, що куріння негативно впливає на організм. За статистикою кожні кілька секунд у світі помирає одна людина через хворобу, викликану цією звичкою. Пристрасть до тютюну називають «чумою ХХ століття» і намагаються всілякими методами зменшити число курців чоловіків і жінок. Не так давно сучасна наука довела, що вживання тютюну тісно пов’язане з неможливістю мати здорове потомство.

Отрути, які вбивають організм

Перш за все, хочеться нагадати, що основою тютюну є нікотин, який звужує і руйнує судини. В результаті отруєння організму найбільш страждають серцево-судинна система, ендокринні органи і статева система. Ці органи вимагають великого кровопостачання, а в результаті пристрасті до куріння, не отримують достатню кількість кисню. Крім нікотину в складі сигарет можна знайти канцерогенні речовини, смоли, продукти згоряння, радіоактивні речовини, які не тільки небезпечні для здоров’я і життя, а й негативно впливають на вироблення гормонів.

Що відбувається в організмі жінки, що палить

Мало того, що представниця слабкої статі, в руці якої знаходиться сигарета, виглядає вульгарно і давно вже не модно, так вона завдає незгладимої шкоди власному організму.

Основні зміни в репродуктивній системі:

  • порушення вироблення гормонів, що відповідають за репродуктивну функцію;
  • виробляється окситоцин, який викликає мимовільне скорочення матки і спазми судин;
  • вироблення гормону стресу;
  • гормональні дисфункції;
  • порушення менструального циклу.

Куріння, як причина імпотенції

Вчені з’ясували, що тільки в 15% причиною еректильної дисфункції є психологічні проблеми, в інших 85% випадків основною причиною проблем з ерекцією є куріння. Крім можливості відчути себе справжнім чоловіком, представники сильної статі, активно захоплюються курінням, забирають у себе можливість продовжувати рід. Під впливом шкідливої ​​звички на репродуктивну систему, спостерігається повільне вироблення сперми, погана рухливість сперматозоїдів.

Ми рекомендуємо відмовитися від куріння в період планування і зачаття дитини.


Користувачі нашого сайту також шукають:
робота сурогатне материнство
отзывы суррогатных мам
клиника суррогатного материнства в кировограде