Читать на русском: Подготовка суррогатной матери

Підготовка жінки до програми сурматеринство – це важливий етап проекту. Від нього залежить як добре і легко буде протікати подальша співпраця сторін договору. Процес підготовки сурогатної матері полягає в двох важливих стадіях – психологічна підготовка і конкретно підготовлення організму до перенесення ембріона.

Але перш, ніж почати роботу над даними процесами співробітникам центру необхідно впевнитися, що жінка підходить на роль сурмами і відповідає всім вимогам.

Підтвердження хорошого стану здоров’я сурмами

Сурогатній мамі необхідно пройти обстеження в клініці сурматеринства. Процедури абсолютно безкоштовні, в тому числі і якщо контракт сурогатного материнства ще не був укладений.

В першу чергу, дівчину відправляють:

  • на прийом до лікаря-гінеколога, що бере пару мазків;
  • на УЗД органів малого таза.

Таке дослідження дасть можливість упевнитися в стані здоров’я майбутньої сурогатної мами.

З кожною дівчиною взаємодіє особистий адміністратор. Цей працівник контактує з нею, відповідає на всі запитання й може допомогти сформувати анкету, яку в подальшому стануть демонструвати сімейним парам, які звертаються в агентство і потребують підтримки сурмами.

Особливості 2 етапу підготовки

Другий етап – синхронізація менструальних циклів з генетичною матір’ю, з підтримкою гормональних речовин. Це потрібно для гарної імплантації ембріона, що і стане наступним кроком. Вже після перенесення жінці протипоказані близькі взаємини і інтенсивна фізична діяльність протягом 2 місяців, щоб збільшити можливості ембріона прикріпитися.

Через 12-14 діб після перенесення проводиться аналіз на вагітність. Якщо він сприятливий, сурмами визначають гормони, використання яких, триває до 14 тижня вагітності. Весь цей період дівчина перебуває під пильним наглядом лікарів.

До нього необхідно приступати задовго до позитивного результату ХГЛ. Він містить в собі не тільки абсолютний і копіткий контроль самопочуття, але і безперервне контролювання доброго здоров’я сурогатної матері. Це означає, що її необхідно оточити опікою і увагою, адже стан здоров’я дівчини дуже важливий для настання вагітності і гарного її перебігу.

Втім, ми контролюємо, щоб генетичні батьки поважали особистий простір і характер життя сурогатної матері. Потрібно мати на увазі, що ця значима людина – незалежна особистість з усталеними звичками і позиціями, які можуть відрізнятися від поглядів сімейства для якого виношується дитина. Це може негативно позначитися на стані здоров’я майбутнього малюка, так що близьке спілкування сурмами і генетичних батьків правильніше все-таки виключити.

Так само сурогатній матері після пологів необхідно виключити відвідувань сім’ї, для якої вона плекала малюка, навіть якщо батько з матір’ю не заважають цьому. Зустріч з дитиною, яку ви виношували, здатна стати необгрунтовано болісною і викликати материнські емоції, абсолютно природні для дівчини по відношенню до дитини. Це спровокує психологічний дискомфорт для вас і вже сформувався сім’ї.

Пользователи нашего сайта также ищут:
хочу стати сурогатною мамою
оплата суррогатной матери
суррогатное материнство объявления украина