RU|UA

«Вартість послуг сурогатної матері» – за таким запитом в інтернеті безплідні пари найчастіше шукають інформацію про те, у скільки ж обійдеться народження бажаної дитини. За статистикою, приблизно 15% подружніх пар не можуть мати дітей, причому більшість з них – через безпліддя жінки. Сурогатне материнство дозволяє вирішити цю проблему без усиновлення. Загальний бюджет програми залежить від безлічі факторів, серед яких не тільки особливості перебігу вагітності, але і вимоги самої кандидатки.

Скільки платять сурогатній мамі в Україні?

Далеко не у всіх країнах світу комерційний формат сурогатного материнства законний. У багатьох європейських державах дозволено лише некомерційний варіант, тобто надання сурмамою своїх послуг з альтруїстичних спонукань. Оплачувані програми дозволені в Росії, Україні, кількох американських штатах, Таїланді, Грузії та Індії. У малорозвинених державах ставка коливається в районі 5-8 тисяч доларів.
Скільки отримує сурогатна мама в Україні? Жінці виплачують від 20 до 27 тисяч євро. При настанні багатоплідної вагітності ставка збільшується ще на 3 тисячі. Під час виношування дитини сурогатна мама також буде отримувати 400 доларів щомісяця. Ця сума повинна покрити витрати на харчування, оплату житла, проїзду до обраної агентством клініки та інші дрібниці.

Додаткові умови та виплати

Навіть в разі некомерційної допомоги подружня пара оплачує сурогатній мамі екстракорпоральне запліднення, ведення вагітності у гінеколога, лікарські препарати та пологи. Ця сума може значно коливатися і залежить від конкретних цін репродуктивного центру та клініки, де відбуваються пологи або кесарів розтин.

Як дізнатися, скільки коштують послуги сурогатної матері?

Остаточні розцінки програми найкраще уточнити в центрі, через який Ви плануєте співпрацювати. Послуги сурогатної матері оплачуються окремо від оплати роботи агентства. Зазвичай першу частину грошей сурогатній мамі передають відразу після пересадки ембріонів або в день отримання результатів аналізів, які підтверджують вагітність.

Останню частину гонорару жінка отримує після підписання згоди на передачу дитини біологічним батькам. Суму на дрібні витрати сурматері переводять щомісяця. Подружжю надають все чеки, пов’язані з оплатою медичного центру, ліків і пологів.

Дізнатися, скільки коштують послуги сурогатної мами, ви можете у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши форму.