Читать на русском: Первый ребенок из пробирки

Сьогодні британці Луїзі Браун – першій дитині і пробірки, 39 років. У далекому 1978 році її поява на світ викликала бурю емоцій, до речі, в більшому випадку негативних і суперечливих. Процедура, через яку пройшли перші в світі «ЕКО-батьки» сьогодні вважається елементарною, але бути першовідкривачами завжди страшно і хвилююче. Нелегко довелося подружжю, але вони відкрили світу можливість вирішувати проблему безпліддя і не втратити надію на повноцінну сім’ю.

Первый ребенок из пробирки

9 років очікування і поява чуда

Сімейна пара Леслі і Джон Брауні тривалі 9 років намагалися обзавестися дітьми, але всі спроби були невдалими. Тоді вони зважилися на новий тоді метод екстракорпорального запліднення. Технологію розробили вчені Роберт Едвардс і Патрік Стептоу, вона добре відома в сучасній медицині. Вони взяли яйцеклітину жінки та запліднили її спермою чоловіка в пробірці, ембріон імплантували в матку. Через дев’ять місяців народилася здорова дівчинка Луїза.

Первый ребенок из пробирки

Противники революційного методу

Народження першої дитини з пробірки викликало багато обурення. Проти виступали релігійні лідери, які стали противниками втручання в природні процеси організму. Люди боялися появи на світ таких незвичайних дітей, чекаючи від процедури якихось незвіданих результатів. Дивно, але і в наш час часто засуджують бажання сім’ї стати батьками, нехай навіть в такий незвичайний спосіб. Все через незнання ситуації. На сайт surrogacy.com часто приходять листи з питаннями про безпеку методу.

Революційний метод відкрив дорогу до материнства і батьківства багатьом сімейним парам, які вже давно втратили надію створити повноцінну сім’ю. Побоювання про те, що діти з пробірки не зможуть мати власних дітей, розвіяла Луїза Браун і її сестра, яка була народжена на світ також за допомогою ЕКЗ. Вони неодноразово випробували щастя материнства, запліднення відбувалося природним шляхом.


Користувачі нашого сайту також шукають:
суррогатное материнство история
сурогатне материнство кропивницкий
объявления суррогатное материнство украина