RU|UA

У будь-якій ситуації, що пов’язана з медициною і лікуванням, є свої показання і протипоказання. Програма сурогатного материнства – не виняток.

Які ж нюанси можуть бутипри проходженні програми?

Не важливо в якій країні пара вдасться до послуг сурогатної матері – це тягне за собою чималі фінансові витрати. У центрах репродукції України вартість програми в районі 40-50 тисяч доларів, в США їм доведеться заплатити 80-150 тисяч доларів. Так само, чимало важливим моментом є пошук жінки, готової допомогти парі в здійсненні мрії.
Якщо шукати своїми силами, через інтернет, оголошення, знайомих, можна наткнуться на шахрайство. З кожним роком відсоток людей з діагнозом безпліддя стає більше, відповідно це залучає непорядних людей до легкої наживи.
Процедура ЕКЗ, за допомогою якої підсаджують ембріон сурогатній мамі, може не відразу привести до вагітності, а це втрата часу і засобів на повторні спроби.

Для сурогатної мами ризиком може стати те, що вона залишиться одна з дитиною на руках, яку народжувала для безплідної пари. Але поспішаємо заспокоїти жінок – таке може статися, якщо вона не підписала договір з безплідною парою. Таке це може статися лише в разі якщо майбутня сурогатна мама самостійно зайнялася пошуком пари яка потребує допомоги сурогатної матері, самостійно домовляється про умови і процесі.

Центри сурогатного материнства є гарантією для обох сторін, що все буде згідно із законодавством України, і що центр запобігає непередбачені ситуації для них.