Починаючи з витоків виникнення сурогатного материнства, позиція суспільства розділилося на два табори: противників подібної репродуктивної технології і тих, хто справедливо вважає, якщо це єдиний шанс завести дитину, він має право на існування.

Внаслідок того, що Україна характеризується досить високим рівнем репродуктивної медицини, щорічно сюди прибуває значне число іноземців, які бажають взяти участь в програмі сурматеринства.

Якщо дівчина хоче подарувати малюка парі з іншої країни, найкраще скористатися послугами центру сурогатного материнства, який не тільки допоможе підібрати кращих кандидатів, а й виступить посередником між вами.

Суррогатное материнство для иностранцев

Чому дівчата вибирають агентство “Україна”?

Сьогодні, значна частина українських дівчат бажає співпрацювати з іноземними парами, а ми як ніхто інший можемо в цьому допомогти. У базі клініки зібрані клієнти з Італії, Іспанії, США, Німеччини, Португалії та інших країн, де сурогатне материнство заборонене законом.

Ключові переваги клініки сурогатного материнства:

  • Комплексна турбота і постійний супровід клієнта з моменту першого звернення до отримання підтвердження про появу на світ дитини.
  • Ми знаходимо рішення для всіх потенційних проблем, що можуть з’явитися в процесі. Власне, з цієї причини з сурмами працює особистий куратор, який відповідає за взаємодію з медичним персоналом, нотаріусами, біологічними батьками. Дівчина ж, тим часом, може насолоджуватися незабутніми моментами вагітності.
  • У центрі організована по-сімейному тепла і дружня атмосфера, щоб сурогатна мама змогла налагодити приємні, злагоджені взаємини з парою. За бажанням сурмами, вона може не бачитися з батьками, зберігаючи конфіденційність. Клієнти можуть в повній мірі довіряти нашому агентству – ми гарантуємо абсолютну анонімність.
  • Високі виплати. Ми знаємо наскільки це важка робота, тому намагаємося забезпечити сурогатних мам всім необхідним. Іноземні пари, в свою чергу, беруть на себе витрати пов’язані з вагітністю і потребами сурмами.
  • Юридична захищеність. Серед співробітників є кваліфіковані адвокати, що можуть допомогти відобразити всі прохання в угоді.
  • Ідеальні характеристики і комфортне місце знаходження. Центр дуже дорожить своєю репутацією, тому ми дбаємо, щоб у дівчат залишалися тільки позитивні враження про програму. А зручне місце розташування дозволить легко і без труднощів дістатися навіть тим, хто ніколи не був у Києві.
  • Ретельний відбір кандидатів на роль майбутніх батьків. Співробітники, перш ніж взяти пару в програму, детально вивчають всі дані про них, щоб надалі уникнути непередбачених ситуацій і конфліктів.

Програма сурогатного материнства – це одночасно складна і шляхетна робота, і абсолютно не важливо, яке громадянство мають майбутні батьки. Ми ж подбаємо, щоб вам не потрібно було ні про що турбуватися крім малюка, якого вже чекає сімейна пара.