RU|UA

Сурогатне материнство в Україні почало набирати популярність тільки в останні роки. Справа в тому, що нарешті ми можемо говорити про гарний рівень медицини в країні. Прийшов момент, коли для якісного медичного обслуговування не потрібно їхати за кордон. Ринок медичних послуг пропонує досить широке розмаїття вибору – потрібно лише зробити правильний.

В чому суть сурогатного материнства?

Для початку, давайте розберемося, що таке сурогатне материнство? Що ви знаєте про нього або чули? Чи вважаєте ви це благородним заняттям і що взагалі думаєте з цього приводу? Багато хто невдоволено хитає головою і каже, що можна заробити гроші іншими способами. Але хіба ми говорили, що це головна мотивація?

Сурогатне материнство – це процес виношування дитини для безплідної сім’ї. Ви повинні розуміти, що, в першу чергу, не заробляєте гроші, а творите добро. Щоб участь в програмі принесла тільки позитивні емоції, варто відповідально підійти до вибору клініки.

Звичайно, найбільше розвинене сурогатне материнство в Києві. Адже тільки столиця пропонує найкращу сферу послуг.
Тут сурогатних мам забезпечують прекрасним рівнем догляду, житлом, раціоном і т.д. Майбутня сім’я бере на себе всі фінансові витрати, тому не соромтеся вибирати для себе найкраще.

Програма для сурмам

 1. Центр сурматеринства “Україна” зробив все, щоб участь в програмі сурогатного материнства була максимально комфортною. Все відбувається в кілька етапів:
 2. Ви зустрічаєтеся з нашим менеджером і надаєте необхідну інформацію про себе.
 3. Пред’являєте медичні довідки.
 4. Проходите медичний огляд, після чого автоматично стаєте на облік.
 5. Коли організм готовий до виношування немовляти, жінці підсаджують ембріон.
 6. Весь необхідний матеріал для запліднення надають майбутні батьки. (Крім тих ситуацій, коли здійснюється донорство яйцеклітини).
 7. Під час вагітності ви перебуваєте під постійним медичним контролем.
 8. Народжуєте малюка.
 9. Отримуєте фінансову винагороду і задоволення від участі у важливій ​​місії.

Програма для сурогатної матері передбачає кілька вимог до кандидатки:

 • вік від 19 до 36 років;
 • наявність власної дитини;
 • хороший стан здоров’я, відсутність хронічних хвороб або інфекційних захворювань (особливо ЗПСШ);
 • відсутність шкідливих звичок.

Це основні вимоги, більш детальну інформацію ви можете отримати у нашого менеджера.

А що з приводу переваг? Вони потрібні тільки тим, хто збирається змагатися між собою. Ми ж не ставимо собі таких цілей, а просто хочемо робити людей щасливими.

Якщо ви досі сумніваєтеся або у вас ще залишилися питання, ми з радістю відповімо на них прямо зараз. Не забувайте, що завдяки вам може стати на одну щасливу сім’ю більше!