RU|UA

Безпліддя – одна з найгірших речей, яка може трапитися в житті кожної людини. Нестерпно боляче усвідомлювати, що Ви ніколи не зможете подарувати життя своєму малюкові. Ще більше ускладнює ситуацію той факт, що коли один із подружжя хоче і може мати дітей, зберегти любов дуже важко.

Невже такі відносини не мають права на щасливе існування? Невже безпліддя прирікає людей і не дозволить їм мати здорову повноцінну сім’ю? Ні, на щастя, все змінилося і завдяки репродуктивним технологіям кожна пара має можливість стати батьками.

Хто така сурмама?

Сурогатна мама в Україні – це жінка, яка погоджується виносити дитину для безплідної пари. Іншими словами – гестаційний кур’єр. Вона не має ніякого генетичного зв’язку з малюком, а тільки виношує і народжує його. Генетичний матеріал береться у батьків дитини.

Пам’ятайте, що програма сурогатного материнства – це не робота, а благородна справа, яка дарує справжнє щастя.

5 вимог до сурогатної мами в Україні

Україна – одна з шести країн, в яких така програма повністю легальна. Відповідно, можна говорити про якісний медичний догляд. Без сумніву, найкраще ставати сурогатною матір’ю в Києві і вибирати агентства в столиці. Саме тут зможуть забезпечити кращий медичний догляд і найдосвідченіших фахівців країни. Чому? Тому що в Києві найбільший попит на такі послуги, а це істотно прискорює розвиток місцевої медицини.

Вимоги до сурогатної матері в Україні:

  • Бажання. Часто жінки нехтують цим пунктом і бачать в програмі тільки цифру грошової винагороди. Ми ж наполягаємо на тому, щоб учасниці не забували, що це благородна справа. Велике бажання і добре серце можуть сильно спростити участь в програмі.
  • Наявність власної дитини – обов’язкова умова.
  • Медичні обстеження. Перед участю в програмі Вам потрібно здати кілька аналізів, необхідних для перевірки здоров’я. Їх показники будуть підтвердженням того, що Ви зможете успішно виносити і народити здорову дитину.
  • Підписання договору. Після того, як Вас стверджують учасницею програми, за Вами закріплюється куратор. Він стане справжнім другом протягом всієї програми. Саме з ним Ви обговорюєте всі умови і підписуєте договір.
  • Вагітність і пологи. У центрі «Україна» Вам забезпечать найкращий медичний догляд. За роки існування агентства ми заслужили довіру наших клієнтів. Про це свідчить те, що деякі звертаються до нас у другий і в третій раз. Тому Ви можете бути спокійні.
  • Щоб подати заявку для участі в програмі сурогатного материнства, зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.