RU|UA

Сурогатне материнство – один з методів вирішення проблеми безпліддя. Завдяки йому одночасно виконуються дві важливих умови:

  • Генетичний зв’язок.

Малюк не має жодних зв’язків з сурогатною матір’ю. Весь матеріал, який потрібен для штучного запліднення, береться у подружньої пари.

  • Народження здорової дитини.

Нерідко зустрічаються випадки, коли пара може зачати малюка, але здоров’я жінки не дозволяє їй успішно виносити плід. У таких випадках використовують послуги сурогатної мами.

Вимоги до сурогатних матерів в Україні

Як стати сурогатною матір’ю в Україні? Насправді, все складно і просто одночасно. Складно – тому що є певні вимоги до сурогатної мами:

  • вік жінки від 19 до 36 років;
  • сурмама повинна мати власну здорову дитину, народжену природним шляхом;
  • стабільне фізичне та психічне здоров’я.

Просто – тому що все буде робитися для Вас і заради Вас! Поки Ви і майбутня дитина – одне ціле, всі витрати оплачує подружня пара. Вам нададуть комфортні умови проживання, здорове харчування і належний медичний супровід.

Як стати сурогатною мамою?

Коли Ви приймаєте рішення “хочу стати сурогатною мамою”, потрібно зробити єдиний і дуже відповідальний вибір – агентство. Участь в програмі – благородна справа, яка ще й добре оплачується, тому бажаючих достатньо.

Попит на програму є, а значить є і ті, хто хоче на цьому всього лише заробити. І повірте, найкраще, що з Вами може статися в такому випадку – Вас попросять заповнити анкету і просто зникнуть. Набагато гірше буде, якщо все дійде до запліднення і Вам не зможуть організувати якісний медичний догляд.

Але якщо Ви вирішили стати сурогатною матір’ю, це дійсно варто зробити. Тільки уявіть масштаби радості тих людей, яким Ви допоможете створити здорову сім’ю! Невже результати аналізів і проблеми зі здоров’ям повинні позбавляти когось щастя бути батьками?

Щоб успішно стати сурогатною мамою в Києві, необхідно вибрати перевірене агентство.

Рекомендуємо скористатися послугами нашого центру «Україна». Ми вже багато років займаємося цією благородною справою і точно знаємо, як організувати для сурмами найкомфортніші умови. Ви отримаєте хороше житло, щомісячні виплати і щедру винагороду!

Всі додаткові деталі Ви можете уточнити у наших менеджерів прямо зараз! Не забувайте, що це не лише високооплачувана робота, а ще й благородне діло!