RU|UA

Які секрети приховують оголошення про сурогатне материнство в Україні?

Оголошення на сурогатне материнство легко можна знайти в інтернеті, а іноді навіть побачити рекламу на вулиці або в газеті. Юристи стверджують, що доступність послуги стала справжньою проблемою, адже далеко не всі кандидатки в сурмами або самі «замовники» готові чесно дотримуватися умов співпраці.

Сурогатна мама: оголошення в Україні

Найчастіше типове оголошення про пошук сурмами містить вимоги до її віку, національності, групи крові, росту, ваги, кольору очей і кількості дітей. Звичайно, деякі з цих побажань необов’язкові (колір очей, наприклад), адже дитина все одно ніяких генетичних даних від сурогатної матері не успадкує. Деякі біологічні батьки все ж вважають за краще орієнтуватися на зовнішність сурогатної мами.
Якщо ви шукаєте оголошення про сурогатне материнства з метою стати сурогатною мамою, обов’язково звертайте увагу не тільки на вимоги, але і на обіцянки подружньої пари. Уважно вивчіть наступні питання:

  • Який гонорар передбачає співпраця?
  • Чи є виплати в разі непередбачених ситуацій – погіршення стану здоров’я, ускладнень вагітності та пологів, настання багатоплідної вагітності та ін.?
  • Чи надає пара кошти на оплату харчування та проживання?
  • Чи орендуватимуть вам квартиру в разі необхідності на час виношування дитини?
  • Не забудьте запитати і про те, як часто ви будете отримувати необхідну суму (зазвичай щомісяця або раз в триместр)?
  • Попросіть контракт і детально ознайомтеся з кожним пунктом документу.

Сурогатне материнство – оголошення, яких краще уникати

Останнім часом приватні оголошення про пошук сурогатної мами зустрічаються все рідше. Більшість сімейних пар хочуть працювати через агентства, і на те є свої вагомі причини:

  1. Немає необхідності розголошувати будь-які дані про себе або часто приїжджати (якщо мова йде про нерезидентів України).
  2. Агентства забезпечують повну юридичну, організаційну та практичну підтримку, тим самим гарантуючи безпеку і конфіденційність програми.

Ми не рекомендуємо вам відгукуватися на приватні оголошення і довіряти незнайомим людям. За твердженнями співробітників правоохоронних органів, шахраї зустрічаються серед обох сторін. Попередити шахрайство можна лише одним способом – працювати виключно через агентство, де всі юридичні питання будуть вирішувати професіонали.

Объявления от пар из нашего центра

Подружжя родом з барвистого міста, оточеного горами і фіордами, Бергена. Меріт проводить екскурсії в середньовічній фортеці Бергенхус, а її чоловік Варг має свою юридичну компанію. Ніхто з них не очікував, що в родині настане горе – діагноз безпліддя. Спочатку намагалися зачати дитину за допомогою ЕКЗ, але п’ять спроб так і не дали результат. Пара майже змирилася з тим, що не зможе стати повноцінною сім’єю, не зможе радіти тому, що вони батьки, або дарувати свою любов дитині. Але пів року назад, одна знайома порадила їм програму сурогатного материнства. МЕРіТ і Варг вирішили скористатися єдиним шансом і подали заявку в центр “Україна”. В Україні звернулися через закон Норвегії, так як він не відрегульований, і було б неможливо довести права на батьківство.

Кароліна і Девід в шлюбі чотири роки. Про дітей, до двох років спільного життя, навіть не замислювалися. Планувати вагітність і пробувати зачати свого малюка почали на четвертому році шлюбу. Спочатку лікувалися від вірусної інфекції, яка заважала зачаття, але незабаром довелося видалити Кароліні яєчники через, швидко розростаються, кісти. Пара не піддалася відчаю і знайшла єдиний вихід – сурогатне материнство. В Угорщині сурмами для пари могла стати тільки та жінка, яка складалася у родинних стосунках з одним з біологічних батьків. На жаль, подружжю ніхто не зміг допомогти. Україна – одна з країн, що надає найкращі умови програми сурогатного материнства. Законодавство захищає і регулює як права сурмами, так і безплідної пари. Завдяки такій програмі Кароліна і Девід можуть стати батьками, і нарешті-то стати щасливою родиною.

Купер працює круп’є в казино, а Рубі адміністратором готелю. Познайомилися 2 роки тому, під час обіду, в кафешці, розташованої недалеко від їх роботи. Через рік пара задумалася про дитину, але у Рубі виявили спайки, які стали неоперабельних. Пробували процедуру екстракорпорального запліднення 3 рази, і все безуспішно. У Новій Зеландії сурогатне материнство дозволено, але тільки на альтруїстичної основі. У подружжя немає близьких, які б зголосилися допомогти їм. Та й самі вони не хотіли залучати їх до свою проблему. Так як Україна різко набрала свою популярність за програмами сурогатного материнства, Купер і Рубі вирішили звернеться в український центр репродукції.

Подружжя займаються устричним промислом. У шлюбі з 2009 року. Жили розміреним і спокійним життям, але відсутність дітей не полишало в спокої. Грейс в 25 років перенесла операцію з видалення яєчників і матки. Якось замислювалися про програму сурогатного материнства, в Великобританії законно тільки альтруїстичне, але спроба була невдалою. Двоюрідна сестра Вільяма відмовилася вдруге на ЕКО, так як в перший стався викидень через стреси. Проходити програму сурматеринство з чужою жінкою Вільям і Грейс не захотіли, так як в їх країні права на дитину отримує сурмама а не генетичні батьки. Буде складно домогтися прав, особливо якщо сурмама поставить якісь свої умови. Щоб не ризикувати, подружжя вирішило скористатися послугами сурмами за кордоном. Україна їм підійшла тим, що в свідоцтві про народження дитини будуть вказані біологічні батьки. Так само тим, що вартість програми дешевше британської.

Дізнатися про співпрацю з нашим центром докладніше ви можете у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.