Читать на русском: Cтоимость услуг сурмамы в Украине

Після численних і невдалих спроб стати батьками, багато пар звертаються до такої репродуктивної технології, як сурогатне материнство. Брати участь у програмі замісного виношування нелегко. Це досить серйозний крок, на який йдуть і біологічні батьки, і жінки, готові виносити генетично чужу дитину. І тим, і іншим знадобиться допомога психолога, щоб усвідомити всю відповідальність ситуації. Але, незважаючи на всі складності і високі ціни на сурогатне материнство, бажаючих стати мамою і татом таким способом стає все більше і більше.

Скільки коштує сурогатне материнство для біологічних батьків?

Програма досить недешева, але бажання мати дитину і створити повноцінну сім’ю сильніше і вище всіх витрат. Безумовно, всі витрати бере на себе пара майбутніх батьків, для сурмами програма стає непоганим заробітком. Вартість сурогатного материнства може коливатися в широкому діапазоні, але в будь-якому випадку мова йде про великі гроші.

В основні витрати включено:

  • послуги репродуктивної клініки, яка відповідальна за правильне виконання програми;
  • первинне і наступні обстеження сурмами;
  • ЕКО і інші процедури, що проводяться в рамках репродуктивної технології;
  • необхідні медичні препарати;
  • витрати на юридичні послуги;
  • повне утримання жінки, яка виношує дитину;
  • винагороду після пологів;
  • компенсація в разі невдалої спроби.

Правильний підбір клініки – запорука успішного материнства

Якщо Ви вже шукали інформацію за запитом: “сурогатне материнство Україна ціна”, то побачили, що можна знайти сурмаму набагато дешевше, ніж пропонують сучасні клініки. Але варто пам’ятати, що це не той випадок, коли потрібно економити. Щоб програма пройшла успішно, потрібно дуже уважно вибирати медичний центр і жінку, яка буде виношувати дитину.

Для майбутньої сурогатної матері також краще звернутися в спеціалізовану клініку, ніж шукати клієнтів самостійно. Це забезпечить надійну угоду, в ході якої жінка отримає все необхідне для нормального перебігу вагітності і гідну винагороду. В середньому це 10-12 тисяч євро плюс щомісячна компенсація на проживання та харчування.

Користувачі нашого сайту також шукають:
сур мама украина
сурогатне материнство киев
суррогатное материнство договор