Читать на русском: Суррогатная мама — кто же она на самом деле?

Сурогатна мати в Україні – це жінка 19-38 років, що має власну дитину і готова виносити чужу за матеріальну плату або ж безкоштовно. Перший випадок сурогатного материнства в нашій країні був некомерційним, жінка виносила малюка для власної дочки. На сьогоднішній день, більшість кандидаток на роль сурогатної матері готові надавати послуги лише за плату від 8 до 16 тисяч доларів + витрати. Саме з цим пов’язано безліч забобонів про дріб’язковість сурмам, їх байдужість до чужої проблеми, а іноді і абсолютну безвідповідальність.

Сурогатна мати і випадки шантажу

Суррогатная мама — кто же она на самом деле?

На жаль, випадки шахрайства і шантажу в сурматеринстві дійсно трапляються. Практично всі подібні ситуації припадають на людей, які не уклали жодного договору або інших документів про угоду. У таких випадках домовленість існує тільки на словах. Природно, довести чиюсь правоту і відстояти права учасників програми вкрай важко навіть при наявності хороших нормативних актів, що регулюють здійснення допоміжних репродуктивних технологій.

За словами фахівців, єдиний спосіб уникнути подібних неприємностей – співпрацювати через посередника (професійні агентства). Юристи і менеджери центру не тільки допоможуть скласти якісний договір з усіма необхідними пунктами, а й стежитимуть про дотримання правил усіма учасниками програми. Куратори безпосередньо спілкуються з сурмами, перевіряють своєчасність проходження ними всіх медичних процедур. Крім того, ці ж куратори стежать за тим, щоб виплати на рахунок гестаційного кур’єра приходили в повному обсязі і вчасно.

Сурогатна мама в Україні: вимоги

Втім, стати сурмамою може далеко не кожна жінка, що також попереджає можливі випадки шантажу. Згідно із законом гестаційний кур’єр – це дієздатна дівчина у віці від 19 до 38 років без хронічних (фізичних і психічних) захворювань і шкідливих звичок. Вона також повинна вже мати власну дитину. Деякі люди вважають за краще вибирати одиноких сурмам, адже вони точно підпишуть згоду на передачу малюка генетичним батькам. Інші ж, навпаки, шукають сімейних жінок, так як вони повинні бути більш тихими, спокійними і обов’язковими.

Користувачі нашого сайту також шукають:
работа суррогатная мама
стану сурогатною мамою
суррогатное материнство в украине объявления