Читать на русском: Возможность выбирать самые здоровые эмбрионы для оплодотворения в пробирке

Як відомо, екстракорпоральне запліднення не завжди виходить з першого разу, часто доводиться повторювати процедуру. Вчені активно працюють над поліпшенням і удосконаленням цього методу лікування безпліддя. Наприклад, вчені Аделаїдського університету знайшли спосіб, як знаходити найздоровіші ембріони для ЕКО.

Раніше на етапі відбору ембріонів використовували мікроскоп, за допомогою якого і відбирали найжиттєздатніші зразки. Можна сказати, що за допомогою такого обладнання можна відкинути невідповідні ембріони, але ніяк не знайти найкращі. Тут потрібні методи серйозніше.

Нове відкриття в цій галузі – гіперспектральне сканування. Технологія дозволяє побачити відхилення і відстежити особливості метаболізму, шляхом вимірювання світла, який виробляється ембріоном. Чим однорідніше світіння, тим здоровіше зародок.

Експерименти проходили на основі ембріонів тварин. Людський матеріал поки не тестувався.

Що ж дає дане дослідження? В першу чергу, воно скорочує витрати на екстракорпоральне запліднення, роблячи його більш доступним і успішним. Немає необхідності повторювати процедуру кілька разів.

Користувачі нашого сайту також шукають:
суррогатное материнство украина закон
подать заявку на суррогатное материнство
стать сурмамой