Читать на русском: Звезды, которые воспользовались услугами суррогатной мамы

Багато хто вважає, що сурогатне материнство – справа нечесна і ганебна. Але чи так це насправді? Чи можна соромити людей за те, що вони хочуть мати повноцінну сім’ю? Чи можна назвати не чесною жінку, яка виношує дитину для пари, щоб допомогти їм вирішити проблему безпліддя? Ми вважаємо, що говорити подібні речі може тільки недосвідчена або безсердечна людина.

Прямим доказом того, що це кращий спосіб в боротьбі з безпліддям, є участь зірок у програмах сурогатного материнства. У цій статті ми, центр «Україна», хочемо познайомити Вас з 7-ма відомими особистостями, які скористалися послугами сурогатних мам.

Роберт де Ніро

Звезды, которые воспользовались услугами суррогатной мамы

Один з перших осіб Голівуду, який зважився на участь у такій програмі. Вони з колишньою дружиною не могли мати дітей, а, завдяки агентству сурогатного материнства, мають двох чарівних близнюків. Цікавим фактом в цій історії є те, що актор розійшовся з їх матір’ю Туки Сміт ще до народження малюків. Але це не завадило ані Роберту, ні Туки, стати прекрасними батьками.

І це не єдиний раз в житті актора! Через шістнадцять років він знову звернувся до послуг сурогатної матері разом зі своєю дружиною – Грейс Хайтауер. В результаті сім’я актора поповнилася ще на одну прекрасну дівчинку!

На сьогоднішній день, близнюкам виповнилося по двадцять три роки, а малятку Хелен – шість.

Майкл Джексон

Звезды, которые воспользовались услугами суррогатной мамы

Король поп-музики залишив після себе трьох дітей, молодший з яких – Принц Майкл ІІ, був виношений сурогатною матір’ю. Головний критерій для сурмами Джексона був – високий інтелект.

До речі, цікаво те, що саме молодший син найбільше схожий на Короля.

Ніколь Кідман

Так, ця чудова актриса і просто прекрасна жінка – теж скористалася послугами сурмам. Свою першу дочку Сандей вона народила сама, природним шляхом. Пара завжди мріяла про другу дитину, але це їм ніяк не вдавалося. У 2010 році вони зважилися звернутися за допомогою в центр сурогатного материнства і вже 28 грудня цього ж року у них народилася друга дочка – Фейт.

«- Ім’я Фейт ми дали дочці не випадково (з англ. -« віра »). Нам знадобилося дуже багато віри, щоб Фейт побачила цей світ! »

Алла Пугачова

Російська співачка більше десяти років тому заморозила свої яйцеклітини, щоб згодом у шістдесят чотири роки обзавестися близнюками: Катериною і Гаррі. Чоловік Алли, Максим Галкін, був шалено щасливий стати батьком, але зізнався, що не знав про заморожені яйцеклітинах до самого кінця.

Елтон Джон

Звезды, которые воспользовались услугами суррогатной мамы

Сподіваємося, немає причин пояснювати чому співак скористався цими послугами?

Історія батьківства Елтона могла початися ще в 2009 році. Будучи на гастролях в Україні, співак хотів усиновити 14-місячного ВІЛ-інфікованого хлопчика, але державні служби не дозволили йому цього зробити.

В результаті – Елтон і його партнер Ферніш є батьками двох синів: Закарі і Елайджа.

Цікавим фактом в цій історії є те, що в обох випадках співак скористався послугами однієї і тієї ж жінки.

Альона Апіна

Одна з перших російських зірок, вирішила скористатися послугами сурогатної матері. Співачка протягом десяти років намагалася завести дитину, пережила багато процедур і все безрезультатно.

Сурогатне материнство було для неї єдиним шансом стати мамою.

Хіба може ще у когось повернутися язик сказати, що це не благородна справа?

Філіп Кіркоров

Не очікували? Так воно в житті зазвичай і буває.

У співака двоє дітей: шестирічна дочка Алла-Вікторія і п’ятирічний син Мартін. Обох дітей виносили сурогатні мами з Америки.

Хіба можуть ці історії залишити когось байдужим?

Користувачі нашого сайту також шукають:
стану суррогатной мамой объявления
суррогатное материнство отзывы
суррогатное материнство сумы