Читать на русском: Какова эффективность суррогатного материнства?

Сьогодні більшість проблем з безпліддям вирішуються за допомогою медицини. Для цього використовують такий вид лікування як сурогатне материнство. Наскільки ефективне таке лікування і які шанси на успіх – ми з’ясуємо разом з вами.

Сурогатне материнство: шанси на успіх

Що таке сурогатне материнство? Що можна і чого не можна робити сурогатній матері після перенесення? Таких питань існує дуже багато. Тому статистика ефективності сурогатного материнства дуже важлива.

Сама ідея сурогатного материнства може звучати лякаюче, але насправді це не так. Лікування безпліддя за допомогою сурогатного материнства абсолютно безпечне. Сурогатній матері під час програми роблять тільки одну «процедуру» – перенесення ембріона в матку. Проходить цей процес безболісно і не несе для здоров’я будь-яких ризиків. Після перенесення ембріона, сурмама повинна бути у стані спокою перші 48 годин.

Перш ніж говорити про ефективність програми, варто також відзначити і різні фактори, які можуть впливати на остаточний результат.

В першу чергу, сурогатна мама повинна виконувати всі приписи, які призначив лікар. Враховується також вік сурмами або біологічної матері (чиї яйцеклітини використовуються в програмі), якість статевих гамет, стан здоров’я “тимчасової мами”, досвід і кваліфікація фахівців, які проводитимуть програму.

Але основний рецепт, що збільшує шанси успішності і результативності сурогатного материнства – це ретельне психологічне налаштування і віра в успіх.

Що можна і чого не можна робити сурогатній матері після перенесення?

При настанні вагітності, сурогатна мама повинна виконувати інструкції лікарів, які допоможуть досягти успішного результату в програмі.

Лікарі не рекомендують при вагітності сурмами займатися активними видами спорту (підняття важких предметів, сильні фізичні навантаження). Наприклад ходьба – прекрасний варіант. Ходіть своїм темпом, нешвидко.

Вам повинно бути комфортно. Це є найпростішим, доступним і корисним видом фізичного навантаження.

Постарайтеся звести до мінімуму домашні справи. Звичайно, якщо вам в радість поратися по дому, то можете продовжувати це робити, однак вам все ще потрібно уникати серйозних фізичних навантажень.

Центр сурогатного материнства “Україна” займається лікуванням безпліддя вже більше 10 років. Ми робимо все можливе, щоб ви могли відчути себе максимально комфортно, адже від цього залежить здоров’я малюка, якого ви виношуєте.

Ви можете дізнатися більш детальну інформацію про сурогатне материнство зателефонувавши до наших менеджерів або заповнивши анкету.

Користувачі нашого сайту також шукають:
суррогатное материнство процесс
сколько получают суррогатные матери
клиника сурогатного материнства