Читать на русском: Бесплодие и проблемы со сном имеют взаимосвязь

Вагітність – це справжнє таїнство, диво природи, процес, який не завжди підвладний науці. Здатність або нездатність зачати дитину, виносити її і народити, часто пов’язана зі станом здоров’я сімейної пари, але іноді навіть лікарі не можуть знайти причину безпліддя. Тут зав’язані і психологія, і фізіологія, і відносини між подружжям. Сьогодні поговоримо про безпліддя і безсоння, адже навіть ці процеси мають взаємозв’язок.

За статистикою сімейні пари, у яких тривалий період не настає вагітність, мають проблеми зі сном. Безсоння або неспокійний сон супроводжує їх протягом тривалого періоду. Як результат втома, неврівноваженість і ще більше посилення проблеми. Від чого ці проблеми?

Всі проблеми в голові

Ми не говоримо зараз про медичні показниках безпліддя, яких дійсно багато. Це може бути і жіночий, і чоловічий чинники. Ми говоримо про психічний зв’язок з фізіологічним станом. Адже іноді абсолютно здорова жінка не може завагітніти. Це не означає, що даний процес відбувається свідомо. Десь на несвідомому рівні є проблема.

Часто причиною неможливості завагітніти є недомовленості між партнерами, проблеми в стосунках. Досить некомфортно у відносинах почувається той партнер, у якого є які-небудь проблеми з фертильністю. Він накручує себе, вважає винуватцем ситуації, закривається і відчуває складний комплекс почуттів. Тут і образа, і переживання, і вина, і злість, і агресія. Все це негативно впливає на самооцінку і відносини між партнерами в цілому.

Випробування відносин на міцність

Кожен новий день для безплідної пари – це справжнє випробування любові і відносин на міцність. Адже кожен день на вулиці все нагадує про те, що вони не можуть мати дітей. А постійні питання родичів, ну коли вже поповнення, просто виводять з себе. І чоловік, і жінка відчувають себе безпорадними в такій ситуації.

Особливо складно, коли не відома причина не настання вагітності. Саме тому, фахівці рекомендують відвідати клініку, в якій після ретельного огляду, можуть направити на шлях вирішення проблеми. Безліч репродуктивних технологій допоможе впоратися навіть з найскладнішими випадками безпліддя, а можливо, проблема в якійсь дрібниці. Ви не дізнаєтеся, поки не зв’яжетеся з фахівцями.

Безпліддя і проблеми зі сном

З огляду на все вищесказане, абсолютно не дивує той факт, що при діагнозі безпліддя у людини проявляється безсоння. Ці процеси в організмі дійсно пов’язані. Причиною безсоння можуть бути сильні переживання і стреси, а неможливість завести дитину – це той ще стрес для сімейної пари. Постійні думки про це призводять до того, що заснути вночі просто неможливо. Така ситуація погіршує стан і, звичайно ж, не сприяє лікуванню.

Що може зробити подружжя, щоб подолати безсоння і інші проблеми, які прийшли в їхнє життя разом зі страшним діагнозом? Звичайно ж, підтримувати один одного. Добре й дбайливе ставлення один до одного, розуміння і підтримка – запорука успіху в будь-якій області, в тому числі і в настанні вагітності. Боротися з безсонням також допоможуть народні засоби. Відпочиньте від проблем, більше гуляйте на свіжому повітрі, приберіть з «вечірнього раціону» гаджети і перегляд телевізора.

Користувачі нашого сайту також шукають:
программа суррогатного материнства
суррогатное материнство в днепре
суррогатное материнство как это происходит