Читать на русском: Отношения биологических родителей и суррогатной мамы

Одне з найскладніших питань у сурогатному материнстві – це відносини подружньої пари і сурмами. Тут є дуже тонкі і спірні нюанси, які батьки малюка не завжди можуть вирішити безпосередньо з породіллею, і навпаки.

Які проблеми виникають, як з ними боротися або навіть не допустити – поговоримо в цій статті.

5 головних «каменів» у відносинах сурогатної мами і батьків малюка

Камінь 1 – Житло.

Де сурогатна мама буде жити на період участі в програмі? А які зручності потрібні вагітній жінці? Як сурогатній мамі не обділити себе і відстояти свої кордони?

Центр «Україна» пропонує два варіанти:

  • сурмама продовжує жити в колишньому будинку;
  • батьки малюка орендують окреме житло.

Це одна з найголовніших проблем, з якими ми постійно стикаємося і завжди з різних сторін. Іноді буває так, що породілля вимагає більш комфортні умови, ніж ті, які їй надають і багато додаткових коштів. В інших же випадках – жінка, навпаки, не хоче переїжджати з рідного дому, а батьків малюка її умови проживання не влаштовують

Камінь 2 – Харчування.

Всі розуміють, що вагітна жінка завжди обмежує себе в харчуванні. Неважливо, народжуєте Ви свого малюка або виступаєте в ролі сурогатної мами. Ваше харчування під час вагітності безпосередньо впливає на дитину, тому тут потрібно строго дотримуватися рекомендацій дієтолога.

Звичайно, це не означає, що Ви повинні харчуватися тільки овочами, фруктами, кашами та забути про будь-які шоколадки – ні. Просто потрібно буде це все хоч трішки контролювати. Не так вже й складно!

Камінь 3 – Контроль.

Один з найбільших каменів. Справа в тому, що деякі батьки істотно перегинають палицю і хочуть контролювати кожен крок сурогатної мами. Вони можуть нав’язувати своє спілкування і присутність, відстежувати кожен крок.

Ми завжди намагаємося за цим стежити і постійно нагадуємо жінкам, щоб в таких випадках зверталися відразу до наших менеджерів. Дозвольте нам залагодити це питання! Ваша головна турбота – це безпека і здоров’я немовляти. Решта – залиште нам!

Камінь 4 – Шкідливі звички.

Тут ми, звичайно, практично завжди на стороні батьків. Вважаємо, що це не дискусійне питання. Безумовно, сурогатна мама не повинна курити і зловживати алкоголем.

Камінь 5 – Спілкування подружньої пари з сурогатною мамою.

Якщо чесно, то ми намагаємося зробити все, щоб звести таке спілкування до мінімуму. На це є кілька причин. По-перше, таким чином ми знешкоджуємо «Камінь №3». По-друге, після народження малюка подружній парі не рекомендується підтримувати відносини з сурмамою, а такий розрив буде великим ударом для кожної із сторін. По-третє, після народження – ми не рекомендуємо сурмамі бачитися з дитиною.


Користувачі нашого сайту також шукають:
требования к суррогатным матерям
истории суррогатных матерей
стану суррогатной мамой киев