Читать на русском: Что нужно знать о суррогатном материнстве?

Сурогатне материнство – це сучасна програма, яка допомагає відчути радість батьківства навіть безплідним парам. В Україні вона легальна і вже використовується понад 20 років, хоча законодавчі моменти були вирішені лише в 2013-2014 роках.

Що таке сурогатне материнство?

Так називають репродуктивну технологію, яка допомагає мати дитину жінкам з вродженими або набутими патологіями матки або хронічними захворюваннями. За допомогою репродуктологів у пацієнтки отримують яйцеклітини, а у її чоловіка – сперму. Отримані клітини штучно запліднюють ( «в пробірці»). Потім лікарі кілька днів вирощують ембріони, стежать, щоб вони нормально розвивалися. Отримані зародки аналізують, вибираються тільки життєздатні.

Ембріони підсаджують гестационному кур’єру – сурогатній матері. Вона виношує дитину 9 місяців, народжує і передає генетичним батькам, не пред’являючи жодних прав на новонародженого. За надані послуги жінка отримує винагороду.

Існує безліч забобонів, викликаних релігійними течіями або нерозумінням медичних тонкощів. Незважаючи на поширену думку, діти, народжені від сурогатної матері, абсолютно здорові і нічим не відрізняються від звичайних однолітків. Більш того, репродуктивні техніки дозволяють ще до підсадки ембріонів аналізувати наявність у них генетичних патологій, тому народження малюка з хромосомними аномаліями практично неможливе.

Не можна забувати і про те, що таке бажане і довгождане немовля отримує всю любов і ласку батьків. Саме тому діти від сурогатної мами зазвичай виростають більш спокійними, домашніми, здатними до навчання, доброзичливими і добрими.

Як стати сурогатною матір’ю в Україні?

За твердженням фахівців центру сурогатного материнства особливих складнощів в цьому питанні виникнути не повинно. Щоб стати сурмамою, необхідно звернутися в агентство і залишити свою заявку. Менеджери її розглянуть і запросять вас на консультацію. Там жінка отримає детальну інформацію про умови співпраці і інші юридичні питання. Якщо сторони дійшли згоди, дівчина запрошується на медичне та психологічне обстеження. Коли ці етапи будуть успішно пройдені, анкета кандидатки потрапляє в базу, а фахівці центру розшукують для неї сімейну пару.

Вартість сурогатного материнства обмовляється з кандидаткою індивідуально. В середньому сума становить 16-19 тис. доларів.

Сімейна пара додатково оплачує витрати на харчування, проживання, покупку одягу для вагітних, таксі від будинку до медичного центру та інші витрати. Ці виплати приходять на рахунок гестаційного кур’єра щомісяця. Всі витрати на медичний супровід також покривають замовники послуг. У разі багатоплідної вагітності або кесаревого розтину сурмама отримує ще до 2-3 тис. доларів.

Всі нюанси програми і її остаточну вартість краще уточнювати через агентство сурогатного материнства. Там працюють кваліфіковані юристи і психологи, які зможуть відповісти на будь-які питання як замовників, так і кандидаток на роль сурматері.

Користувачі нашого сайту також шукають:
клиники суррогатного материнства
суррогатная мать одесса
сурогатне материнство в украине