Читать на русском: Резус конфликт в суррогатном материнстве

До вибору сурогатної мами необхідно підходити відповідально, ретельно перевіряючи, чи підходить жінка за всіма критеріями відбору. Зазвичай цим займаються спеціальні центри, які шукають жінок, що бажають взяти участь в програмі сурогатного материнства. До потенційної сурогатної мами пред’являють досить серйозні вимоги.

Основні параметри відбору сурогатної мами:

  • вік
  • показники соматичного здоров’я
  • психічна врівноваженість
  • наявність власних дітей
  • здоровий спосіб життя
  • позитивний резус-фактор крові

Саме про останній показник ми сьогодні і поговоримо. Чим загрожує негативний резус-фактор сурогатної мами? Чому на даний параметр дуже важливо звертати увагу?

Чому фахівці рекомендують вибирати сурмаму з позитивним резус-фактором крові?

Співробітники центру «Україна» підкреслюють, що одним з основних критеріїв вибору сурмами є позитивний резус-фактор крові. Незважаючи на те, що в рамках програми група крові майбутнього малюка формується від біологічних батьків, і сурогатна мати ніяк не впливає на цей показник, звернути увагу на забір крові все ж необхідно.

У разі негативного резусу в сурматері і позитивного у малюка може статися резус-конфлікт, який потягне за собою додаткові труднощі. В організмі жінки будуть вироблятися антитіла, які будуть впливати на перебіг вагітності і розвиток плоду. У деяких випадках таке неспівпадіння може призвести до загибелі дитини.

Саме з цих причин жінки з негативним резус-фактором не підходять для участі в заміщеному виношуванні. У потенційних кандидаток з позитивними показниками крові резус конфлікт виникнути не може.

Користувачі нашого сайту також шукають:
суррогатное материнство агентство
сколько платят за суррогатное материнство в украине
суррогатная мать отзывы