Читать на русском: Плюсы и минусы суррогатного материнства

Сьогодні, сурогатне материнство для більшості безплідних пар є, мабуть, єдиний спосіб щоб відчути себе батьками.

Перш ніж стати сурогатною мамою, потрібно вивчити всі нюанси даної програми. Після чого, на основі всієї інформації необхідно тисячу разів подумати, перш ніж зважитися на подібний крок.

Як і в будь-якому явищі, в програмі можна знайти переваги і недоліки. Розглянемо поетапно: і плюси і мінуси сурогатного материнства.

Які існують “сильні” сторони в сурогатному материнстві?

Що ж, почнемо мабуть з плюсів сурогатного материнства. Головна і, мабуть, найсильніша сторона цієї програми – можливість безплідному подружжю пізнати щастя повноцінної сім’ї. Не менш важливим моментом є те, що діти народжені за допомогою сурогатної мами успадковують гени своїх справжніх батьків (генетичних батьків). Ви маєте можливість подарувати відчуття материнства і батьківства безплідній парі. Адже тільки згадайте те почуття, коли ви народили дитину і поклали її собі на груди, як сильно билося ваше серце і переповнювали емоції.

Вартість сурогатного материнства доступна і небагатим парам, якщо сурогатною мамою буде їх подруга або далека родичка.

Після всього перерахованого, залишається ще один плюс участі в програмі – фінансове становище. За рахунок винагороди, ви зможете здійснити свої мрії або допомогти близьким.

Незважаючи на всі позитивні сторони сурогатного материнства, існують і противники такої програми. Давайте розглянемо їх аргументи.

Які можливі мінуси програми сурогатного материнства?

Противники сурогатного материнства вважають, що при використанні такого методу дитина перетворюється в “товар”, а материнство – в оплачувану роботу. Нерідко трапляється, коли сурогатна мама думає, що вона зможе розлучитися з такою дитиною без особливих переживань, але насправді, у неї можуть бути змішані почуття: адже природа підказує їй, що це її дитина, а суспільство – що чужа.

Некомпетентність суспільства – виною тому є міфи про сурогатне материнство. І всі вони розбиваються об букву закону і здоровий глузд. Адже по суті, мало хто володіє всією інформацією про сурогатне материнство.

І, нарешті, більшість релігійних конфесій не підтримують програму сурогатного материнства. Вони вважають, що це злочин проти божественного задуму. З точки зору церкви, сурогатне материнство безумовно є гріхом.


Користувачі нашого сайту також шукають:
отзывы о суррогатном материнстве
суррогатная мать украина объявления
суррогатная мама в украине