Читать на русском: Хочу стать суррогатной мамой — что для этого cделать?

Багато жінок, особливо матері-одиначки, були б не проти стати сурогатною мамою. Так такі дівчата не тільки отримують гонорар і можуть забезпечити собі безбідне життя, але і роблять благородну справу – дарують життя малюкові і радість бездітній парі. Однак пройти відбір і виступити в ролі сурматері може далеко не кожна.

Як стати сурогатною мамою в Україні?

Перш ніж відгукуватися на пропозиції щодо співпраці в програмі, переконайтеся, що ви відповідаєте всім вимогам до сурматері.

В першу чергу, сурмамі має бути від 19 до 38 років. Деякі організації збільшують цей інтервал до 39 років або трохи зменшують його до 32-33. В цьому є сенс. З віком організм кожної жінки виснажується, і їй складніше буде виносити і народити здорову дитину. Крім того, і з самою процедурою підсадки ембріонів (ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення) теж можуть виникнути проблеми.

Крім того, дівчина повинна мати власних здорових дітей, народжених природним шляхом. Не має значення, чи є у кандидатки чоловік, в програмі беруть участь і самотні жінки. Втім, при наявності чоловіка будьте готові до того, що він повинен буде підписати згоду на вашу участь у програмі.

Гестаційний кур’єр зобов’язаний бути абсолютно здоровий, як психічно, так і фізично. Хронічні захворювання, шкідливі звички відсутні. Важлива також психологічна готовність до нової ролі.

Кандидаток відразу попереджають про необхідність частих медичних обстежень та інших процедур. Крім того, на період участі в цьому виді ДРТ заборонені будь-які інтимні зв’язки, так як вони підвищують ризик інфекційних захворювань.

Хочу стать суррогатной мамой — что для этого cделать?

Як стати сурогатною мамою і бути впевненою у своїй безпеці?

Випадки шахрайства нерідко зустрічаються серед обох сторін договору. Юристи стверджують, що шантажистами можуть бути не тільки сурмами, а й генетичні батьки дитини. Несвоєчасні виплати, неповна сума гонорару, грубе ставлення – це лише деякі неприємності, з якими може зіткнутися жінка, яка працює без посередників. За словами фахівців, найкраще співпрацювати через агентство сурогатного материнства. Центр забезпечує цілковиту підтримку і захист, допомагає у веденні вагітності.

Користувачі нашого сайту також шукають:
суррогатные мамы объявления
суррогатное материнство Днепропетровск
суррогатная мать как это происходит