Читать на русском: Возможно ли рассчитать пол ребенка до зачатия?

Напевно, найпопулярніше питання, яке задають сім’ї, які планують дитину, кого ви хочете: хлопчика чи дівчинку? Безумовно, і ті, і інші з радістю приймаються батьками, але все ж науку давно цікавить факт, чи можна розрахувати стать дитини до зачаття. Відповідь однозначна – ні. Методи розрахунку на зростаючий місяць, за зірками і інші народні способи до уваги не беремо.

Таїнство природи і полягає в тому, що при природному заплідненні ми ніколи не можемо передбачити стать дитини. Ми не знаємо, який саме сперматозоїд запліднить зрілу яйцеклітину, а можливо їх буде 2 або 3. Насправді, коли Ви можете зачати дитину, виносити її і народити природним шляхом, то Вам має бути все одно, кого подарує Всесвіт.

Діти з пробірки – можливість передбачити стать дитини

Планувати стать дитини можна тільки в тому випадку, якщо зачаття відбувається неприродним шляхом. Екстракорпоральні методи запліднення яйцеклітини дозволяють вибрати стать дитини, але насправді це більше медична проблема.

Це не означає, що батьки можуть загадувати бажану стать дитини, навіть якщо вдаються до методів ЕКЗ. Така опція можлива тільки в тому випадку, якщо спадкові хвороби передаються виключно по жіночій або чоловічій лінії. Плануючи вагітність, можна захистити дитину від багатьох спадкових захворювань.

Древнекитайская таблиця або випробування долі

Насправді, незважаючи на неможливість розрахунку статі дитини, зачатої природним способом, багато батьків все-таки намагаються знайти в інтернеті способи планування. Найпопулярнішим є давньокитайська таблиця, яка будується на принципі віку дитини і місяці його зачаття. Понад 700 років тому вважалося, що стать дитини залежить від мами, сьогодні ж ми знаємо, що вся відповідальність лягає на чоловічі плечі. Але спробувати долю все ж можна.

Користувачі нашого сайту також шукають:
сколько платят суррогатной маме
отзывы о клиниках суррогатного материнства
агентство суррогатных матерей