Читать на русском: Почему мы боимся говорить о бесплодии

Здавалося б, люди часто люблять розповісти про проблеми зі здоров’ям, але замовкають тоді, коли розмова заходить про відсутність дітей в сім’ї. Проблема безпліддя дійсно дуже складна і говорити про неї, щонайменше, неприємно. Але є думка, що небажання говорити про проблему вголос – це небажання вирішити її.

Фахівці центру сурогатного материнства «Україна» завжди підтримують своїх клієнтів і на першій консультації намагаються поговорити про все, що їх турбує. Немає нічого страшного в діагнозі безпліддя. Завдяки сучасним репродуктивним технологіям, цей висновок лікарів вже не є вироком.

Причини мовчання або чого ми по-справжньому боїмося?

Коли ми поставили собі питання, чому люди мовчать про безпліддя, то знайшли не один десяток причин, які можуть стримувати і змушувати мовчати.

  • Сором. Ми так виховані, що так звані «теми нижче пояса» завжди викликають сум’яття, особливо якщо це стосується гінекології або урології.
  • Боязнь бути кинутим. Найстрашніше – це зізнатися партнеру про свою проблему, та й самому усвідомити, що причина всіх страждань Вашої сім’ї криється саме в Вас.
  • Думка оточуючих. Напевно, Вас вже неодноразово запитували про поповнення в родині, але Ви зніяковіло відмовлялися і говорили, що працюєте над цим. Зізнатися рідним, близьким і просто знайомим про те, що у Вас проблема, це почати отримувати поради про лікування, усиновлення та інші рішення такої делікатної для Вас проблеми.
  • Занадто особисте. Багато пар вважають, що дане питання – табу, і обговорювати його можна тільки між чоловіком і жінкою.
  • Почуття неповноцінності. Знання того, що ти не можеш мати дітей, змушує відчути себе неповноцінним, не таким, як усі.

Як вирішити проблему і перестати боятися

В основному безпліддя – це проблема двох людей, тому вирішувати її теж потрібно разом. Дуже важливо, щоб людина, яка за результатами аналізів і обстежень має відхилення в репродуктивній системі, відчувала підтримку і любов. Поясніть їй, що сьогодні вирішити проблему можна.

Ніколи не дорікайте, навіть якщо Вам дуже важко змириться з ситуацією. Разом Ви зможете все пройти. Вірте, що скоро і в Вашому домі зазвучить дитячий сміх. Зайдіть разом на сайти клінік і вивчіть сучасні методи лікування.


Користувачі нашого сайту також шукають:
суррогатное материнство на украине
объявления суррогатного материнства
суррогатное материнство условия