Читать на русском: Какие заболевания не позволят стать суррогатной матерью?
«Стати сурогатною мамою» – багато українських дівчат готові запропонувати свої послуги сурмами для безплідних сімей. Однак далеко не кожна знає, що участь в програмі має свої «протипоказання», тобто випадки, коли стати сурогатною матір’ю буде неможливо.
Захворювання, що перешкоджають участі в програмі
Основними протипоказаннями для екстракорпорального запліднення, а значить і сурогатного материнства, є:
- Фізичні (тілесні) або психічні хвороби, які можуть вплинути на перебіг вагітності і пологів;
- Гострі запальні захворювання будь-якого рівня локалізації на період початку програми (навіть ГРВІ) – в такому випадку процедури можна перенести до одужання сурмами;
- Довжина тіла матки у гестаційного кур’єра більше 3,5 см;
- Вроджені аномалії розвитку або набуті пошкодження порожнини матки, при яких неможлива підсадка ембріонів і виношування дитини;
- Доброякісні новоутворення матки, які деформують її порожнину і / або вимагають хірургічного лікування;
- Злоякісні пухлини будь-якої локалізації.
Існують також протипоказання, не пов’язані з медичною стороною питання. Так, стати сурмамою може тільки жінка від 19 до 37 років при наявності у неї своєї здорової дитини. Якщо дівчина заміжня, то їй доведеться отримати нотаріально завірену згоду чоловіка на участь дружини в програмі. Якщо він відмовиться, брати участь не вийде.
Як стати сурогатною мамою?
Перед тим, як стати сурогатною матір’ю в Україні, жінці доведеться пройти медичне обстеження. Це потрібно для проведення всіх процедур та записано в наказі Міністерства охорони здоров’я № 787. Згідно з цим документом обов’язковими процедурами є:
- Обстеження у терапевта;
- Аналізи на групу крові і резус-фактор;
- Загальний аналіз крові;
- Коагулограма – обстеження для виявлення швидкості згортання крові;
- Аналізи крові на інфекційні захворювання та ВІЛ (дійсні тільки 3 місяці);
- Обстеження у гінеколога;
- Бакпосів виділень з піхви, уретри і цервікального каналу;
- УЗД органів малого тазу;
- Цитологічне обстеження мазків з шийки матки;
- Аналізи на гормони.
За необхідності можуть призначатися і додаткові обстеження (їх список налічує більше 20 методів). Сурмама повинна бути готова пройти всі ці процедури. Лише після висновку лікарів про здоров’я жінки вона може бути “гестаційним кур’єром”.
Фахівці рекомендують працювати виключно через центр сурогатного материнства. Його співробітники самостійно підберуть клініки для обстеження. Після отримання довідки про здоров’я, анкета дівчини потрапить в базу агентства, а його менеджери будуть шукати кандидатці замовників – подружню пару.
Співпраця через такого посередника не тільки полегшує весь процес програми, але і забезпечує анонімність. Куратори стежать за тим, щоб пункти угоди дотримувалися всіма учасниками програми: сурмама вчасно проходила обстеження і стежила за своїм здоров’ям, а безплідна пара своєчасно виплачувала кошти на утримання і гонорар.
Користувачі нашого сайту також шукають:
сколько платят за суррогатное материнство
суррогатное материнство отзывы суррогатных мам
сур мама киев
Оставить комментарий