Читать на русском: Подготовка к беременности. Так ли это важно?
Вагітність – довгоочікувана подія в житті багатьох подружніх пар. За статистикою, більшість зачать відбувається несподівано для партнерів. Звичайно, це радісна подія, але лікарі наполягають на завчасній підготовці до появи дитини. Чи так це необхідно і які кроки доведеться зробити жінці до настання «цікавого положення»?
Чи потрібно готуватися до зачаття?
Найчастіше заплановані діти з’являються у пар старше 28-30 років. У цьому віці більшість людей вже мають хронічні або гострі захворювання, пов’язані з неправильним способом життя або екологією. Саме тому необхідно готуватися до зачаття, щоб малюк розвивався в сприятливому середовищі.
У деяких жінок і чоловіків є приховані інфекції, що передаються статевим шляхом. Вони могли потрапити в організм ще до подружнього життя або ж розвинутися внаслідок порушень мікрофлори піхви, зараження через чужі предмети гігієни або навіть після контакту з хворими тваринами. Токсоплазмоз – серйозне захворювання, яке передається від заражених котів. Тому жінкам, які планують вагітність, слід уникати контакту з незнайомими тваринами і хворими людьми.
У віці після 30 років у багатьох пацієнток діагностуються гормональні порушення. Вони пов’язані зі стресами або хронічними хворобами, а іноді і просто є наслідком вікових змін. Жінкам після 30 перед зачаттям необхідно пройти комплексне обстеження, здати аналізи на гормони і визначити наявність тих чи інших порушень.
Найважливіші кроки в плануванні вагітності
Чоловікам також призначається комплексне обстеження, прийом препаратів, що поліпшують якість сперми, відмова від шкідливих звичок і здоровий спосіб життя. На вимогах до майбутніх мам зупинимося докладніше.
Жінки, які планують другу дитину, повинні зробити це не пізніше, ніж через 10 років, після першої вагітності. В іншому випадку виношування дитини може бути важким.
Кожній майбутній мамі рекомендовано повне обстеження, огляд терапевта, гінеколога, ендокринолога, при наявності хронічних захворювань – інших вузьких фахівців.
Серед обстежень важливими вважаються загальні аналізи крові (в тому числі на коагуляцію, резус-фактор, інфекційні захворювання, гормони щитовидної залози) і сечі, мазок на визначення мікрофлори піхви, зішкріб з шийки матки, ЕКГ, УЗД органів малого тазу, щитовидної залози і молочних залоз, флюорографія. Важливо відзначити, що планувати зачаття можна лише після закінчення 3-х місяців після флюорографічного обстеження.
При наявності стоматологічних проблем (наприклад, карієс або запалення) рекомендується їх вилікувати. При вагітності імунітет слабшає, і подібні інфекції можуть серйозно вплинути як на стан здоров’я як жінки, так і дитини.
Користувачі нашого сайту також шукають:
клиники суррогатного материнства
суррогатная мать Одесса
суррогатное материнство в Украине
Оставить комментарий